Oznaczacie kartony z rzeczami do przeprowadzki?

Oznaczacie kartony z rzeczami do przeprowadzki?

Postprzez Dawid » 6 lip 2013, o 05:38

W każdym poradniku przeprowadzkowym piszą, że ważne jest oznaczanie kartonów do przeprowadzki. Jak to najlepiej zrobić, żeby się nie pogubić?
Dawid

Re: Oznaczacie kartony z rzeczami do przeprowadzki?

Postprzez Jacek » 7 lip 2013, o 06:36

Wersja dla leniwych - pisać na kartonach. Wersja dla ambitnych - drukarka, komputer i do każdego kartonika wkładamy kartkę ze spisem rzeczy.
Jacek

Postprzez Dawid » 9 lip 2013, o 17:42

Z tą kartką to fajny pomysł. Na pewno skorzystam.
Dawid

Postprzez warak » 7 mar 2014, o 07:08

Sądząc po ilości drobiazgów, które mam do zabrania, brak oznaczeń spowodowałby w nowym miejscu jeden wielki bałagan. Pewnie, że będę oznaczać.
warak

Postprzez robak1234 » 2 kwi 2014, o 11:47

Gdy ja miałem przeprowadzkę to dzięki oznaczeniu każdego pudelka nie musiałem za każdym razem mojemu ojcu i bratu mówić co gdzie ma być zaniesione :)
robak1234

Postprzez robak1234 » 2 kwi 2014, o 11:48

fortis napisał(a):Dobrą metodą do oznaczania kartonów przeprowadzkowych jest wykorzystanie metody kolorów, czyli naklejenie na karton naklejki z kolorem pokoju do którego ma być zaniesiony.
Jeśli naszą przeprowadzkę wykonuje firma przeprowadzkowa, ta metoda znacząco ułatwi pracę jej pracownikom ponieważ nie będą oni musieli co chwila pytać się który to jest pokój "Pana Piotra".

Gdy ja miałem przeprowadzkę to dzięki oznaczeniu każdego pudelka nie musiałem za każdym razem mojemu ojcu i bratu mówić co gdzie ma być zaniesione :)
robak1234

Postprzez fortis » 13 kwi 2015, o 10:23

Dobrą metodą do oznaczania kartonów przeprowadzkowych jest wykorzystanie metody kolorów, czyli naklejenie na karton naklejki z kolorem pokoju do którego ma być zaniesiony.
Jeśli naszą przeprowadzkę wykonuje firma przeprowadzkowa, ta metoda znacząco ułatwi pracę jej pracownikom ponieważ nie będą oni musieli co chwila pytać się który to jest pokój "Pana Piotra".
Dawid Rutkowski
właściciel firmy Fortis
fortis
Administrator

Powrót do Przed przeprowadzką