Wypełnienie kartonów. Stare gazety?

Wypełnienie kartonów. Stare gazety?

Postprzez tomek » 4 lip 2013, o 21:35

Pakując kartony do przeprowadzki pewne wypełnialiście je, żeby nic w środku "nie latało". Czeka mnie zapakowanie około 20 kartonów. Pomyślałem o tom, by wykorzystać stare gazety, ale nie wiem, skąd wziąć taką ilość. Kupować najtańszej prasy nie chcę ...
tomek

Re: Wypełnienie kartonów. Stare gazety?

Postprzez Jacek » 4 lip 2013, o 22:17

Ja dogadałem się z gospodarzem domu, który na bieżąco sprząta gazetki reklamowe. Niektóre to prawdziwe broszury. Powinny się sprawdzić jako wypełniacze :-)
Jacek

Postprzez Dawid » 9 lip 2013, o 17:48

Skupują u Was makulaturę? Skocz na skup, daj magazynierowi na piwo i papiery jeszcze Ci do auta przyniesie. Tak kupuje na przykład tuby do plakatów. W sklepie - 8 zł szt, na skupie 10 zł to płacę za 20...
Dawid

Postprzez misiek » 10 lip 2013, o 21:02

Ciekawostka. Pewnie w takim miejscu i kartony można zakupić :-)
misiek

Postprzez warak » 7 mar 2014, o 07:05

A nie lepiej profesjonalnie? Folia bąbelkowa, jakieś wypełniacze styropianowe?
warak

Postprzez fortis » 16 mar 2014, o 19:07

Możesz zapytać swoich znajomych, którzy palą w kominku, zazwyczaj takie osoby nie wyrzucają starej prasy (więc może cię poratują).
Ponadto do zapakowania 20 pudełek kartonowych nie będziesz potrzebował więcej niż 50 gazet (oczywiście wykorzystując je odpowiednio), jeśli więc masz jeszcze trochę czasu do przeprowadzki i czytujesz jakieś prenumeraty to po prostu je odkładaj. Pamiętaj również że do pakowania możesz użyć wszystko jedno jakiej gazety, więc możesz również poprosić Pana rozdającego "Metro" na środku ruchliwego skrzyżowania by odstąpił ci więcej niż jedną sztukę (z pewnością się zgodzi :D )
Dawid Rutkowski
właściciel firmy Fortis
fortis
Administrator

Powrót do Pakowanie